C

osta Volpino                      02/09/06                    “ 2 GIRINI IN MOUNTAIN BIKE ”

11a PROVA “OROBIE CUP JUNIOR”
 

                   

         
         
         
1 GAMBA ELISA G1F SORISOLE
2 FATHI ZHASMIN G1F TEAM EXTREME BIKE
         
1 MAINI FEDERICO G1 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
2 CONSONNI RICCARDO G1 TEAM ALBA OROBIA BIKE
3 PENNATI MAURO G1 BICIMANIA LISSONE
4 DILEO  NICOLA G1 SCUOLA MTB F.GIMONDI
5 BELLONI KEVIN G1 MTB SAN PAOLO D'ARGON
6 COLOMBELLI MICHELE G1 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
7 VILLA RICCARDO G1 TREALBE
8 CAPELLI PIETRO G1 A.S.D. BIKERS PETOSINO
9 COMETTI MATTEO G1 SCUOLA MTB F.GIMONDI
10 QUARONI RICCARDO G1 BUSTO GAROLFO
11 BRUGNETTI LUIGI G1 MTB SAN PAOLO D'ARGON
         
         
         
1 BRUGNETTI ALESSIA G2F A.S.D. BIKERS PETOSINO
2 MANIERO ELISA G2F BICIMANIA LISSONE
3 ROSSATO AGNESE G2F BERGAMO
4 CROTTI ANNA G2F A.S.D. BIKERS PETOSINO
5 BERETTA SARA G2F MTB SAN PAOLO D'ARGON
6 PIAZZALUNGA GLORIA  G2F SCUOLA MTB F.GIMONDI
7 COCCHETTI ANNA G2F COSTA VOLPINO
8 CARMINATI GIADA G2F POL. COM. GHISALBESE
         
1 BRUGNETTI MATTEO G2 A.S.D. BIKERS PETOSINO
2 PEDRALI DAVIDE G2 A.S.D. BIKERS PETOSINO
3 ZINI STEFANO G2 POL. COM. GHISALBESE
4 ZUMPANO ANDREA G2 BUSTO GAROLFO
5 LUCOTTI FABIO G2 A.S.D. DESTRO PAVIA
6 TOGNI GABRIELE G2 A.S.D. BIKERS PETOSINO
7 CHIODI FILIPPO G2 LIBERTAS BRESCIA
8 TOSI FABIO G2 SCUOLA MTB F.GIMONDI
9 CAMONI VITTORIO G2 POL. COM. GHISALBESE
10 BELOTTI MATTIA G2 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
11 PEDRONI GIANLUCA G2 POL. COM. GHISALBESE
12 ACERBONI FABIO G2 MTB SAN PAOLO D'ARGON
13 MARCHETTI ANDREA G2 POL. COM. GHISALBESE
14 MUTTI DAVIDE G2 TEAM BIKE TRESCORE
15 FACCHINETTI STEFANO G2 MTB SAN PAOLO D'ARGON
16 PALMERI ANDREA G2 TEAM ALBA OROBIA BIKE
17 MARTINELLI MARCO G2 COLOGNE
18 BERETTA ANDREA G2 SCUOLA MTB F.GIMONDI
         
         
         
1 COMETTI ALESSIA G3F A.S.D. BIKERS PETOSINO
2 FETTOLINI GAIA G3F TEAM EXTREME BIKE
3 SACCHI MARTA G3F PAVAN FREE BIKE
4 DILEO MICHELA G3F SCUOLA MTB F.GIMONDI
5 COCCHETTI ELISA G3F COSTA VOLPINO
         
1 ROSSI GIORGIO G3 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
2 MANDELLI FEDERICO G3 PAVAN FREE BIKE
3 ZANOLETTI NICOLA G3 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
4 GASPARINI DAVIDE G3 SCUOLA MTB F.GIMONDI
5 LEIDI KEVIN G3 MTB SAN PAOLO D'ARGON
6 VISMARA DAVIDE G3 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
7 BORDOGNA SIMONE G3 MTB SAN PAOLO D'ARGON
8 BRUSCHI MATTEO G3 A.S.D. BIKERS PETOSINO
9 MAZZA FEDERICO G3 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
10 BAGGI ISACCO G3 A.S.D. BIKERS PETOSINO
11 FORESTI PAOLO G3 TEAM EXTREME BIKE
12 CATTANEO ALESSANDRO G3 MTB SAN PAOLO D'ARGON
13 BORALI LORENZO G3 POL. COM. GHISALBESE
14 ROTTIGNI DAVID G3 TEAM EXTREME BIKE
15 BIANCHI RAMON G3 POL. COM. GHISALBESE
16 MAVER DANIELE G3 SCUOLA MTB F.GIMONDI
17 MALNATI NICOLA G3 LOSINE
18 PEDRETTI SIMONE G3 TEAM CBL CICLI BETTONI
19 CARTOCANO SALVATORE G3 SAREZZO
20 LUSSIGNOLI OSCAR G3 PEDALE ORCEANO
         
         
         
1 TEOCCHI CHIARA G4F A.S.D. BIKERS PETOSINO
2 CARELLI SARA G4F SCUOLA MTB F.GIMONDI
3 BENEDUSSI BRUNA G4F TEAM ALBA OROBIA BIKE
4 ROSSATO VALERIA G4F A.S.D. BIKERS PETOSINO
4 VENZI KRISTINA G4 PROVEZZE
5 SALVETTI DANIELA G4F SCUOLA MTB F.GIMONDI
         
1 CAPELLI DAVIDE G4 A.S.D. BIKERS PETOSINO
2 PREVITALI JIMMY G4 G.S. ALMENNO S.BARTOLOMEO
3 COLOMBO ARTURO G4 A.S.D. BIKERS PETOSINO
4 MAZZOLENI FRANCESCO G4 A.S.D. BIKERS PETOSINO
5 SONZOGNI DAVIDE G4 A.S.D. BIKERS PETOSINO
6 BELLONI MICHELE G4 MTB SAN PAOLO D'ARGON
7 QUARONI LUCA G4 BUSTO GAROLFO
8 GAMBA ELIA G4 A.S.D. BIKERS PETOSINO
9 TASSETTI DANIELE G4 SCUOLA MTB F.GIMONDI
10 PIANTA CRISTIAN G4 G.S. ISAM TEAM
11 BELTRAMI LUCA G4 G.S. ASPIRATORI OTELLI
12 MARTINAZZOLI ANDREA G4 U.S. SELLERO NOVELLE
13 MAGRI FRANCESCO G4 MTB SAN PAOLO D'ARGON
14 COLOMBELLI PAOLO G4 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
15 TASSETTI THOMAS G4 A.S.D. BIKERS PETOSINO
16 BERETTA ANTONIO G4 MTB SAN PAOLO D'ARGON
17 POLONI DAVIDE G4 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
18 VIOTTI OSCAR G4 PEDALE ORCEANO
19 BAIGUINI TIZIANO G4 COSTA VOLPINO
20 TONIN MATTEO G4 BUSTO GAROLFO
21 LUSSIGNOLI GABRIELE G4 SAN PAOLO BS
         
         
         
1 TASSETTI MIRIANA G5F A.S.D. BIKERS PETOSINO
2 VEDOVATI GIULIA G5F G.S. CICLOTEAM NEMBRO
         
1 BOFFELLI CRISTIAN G5 SCUOLA MTB F.GIMONDI
2 ZANOLETTI LUCA G5 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
3 GIANOTTI CRISTIAN G5 TEAM ALBA OROBIA BIKE
4 VALOTI STEFANO G5 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
5 PREVITALI YURI G5 G.S. ALMENNO S.BARTOLOMEO
6 TASSETTI MICHELE G5 A.S.D. BIKERS PETOSINO
7 WILSON BRIAN G5 THE FIGHETERS WALLISELLEN
8 GOTTI GABRIELE G5 A.S.D. BIKERS PETOSINO
9 COMETTI DANIELE G5 SCUOLA MTB F.GIMONDI
10 DOLFIN STEFANO G5 A.S.D. BIKERS PETOSINO
11 ARMELLINI OMAR G5 A.S.D. BIKERS PETOSINO
12 BOSIS RODOLFO G5 POL. COM. GHISALBESE
13 CHIODA  GIOVANNI G5 PEDALE ORCEANO
14 CLERICI MATTIA G5 G.S. ASPIRATORI OTELLI
15 MARCARINI LUCA G5 PEDALE ORCEANO
16 ROTA MARCO G5 MTB SAN PAOLO D'ARGON
         
         
         
1 MAGRI VITTORIA G6F MTB SAN PAOLO D'ARGON
         
1 MAZZA FRANCESCO G6 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
2 CIACCIO MATTIA G6 TEAM ALBA OROBIA BIKE
3 BATTAGLIA ALEX G6 A.S.D. BIKERS PETOSINO
4 MANIERO DAVIDE G6 BICIMANIA LISSONE
5 ZORZI YURI G6 G.S. ASPIRATORI OTELLI
6 BAIGUINI NICOLO' G6 TEAM CBL CICLI BETTONI
7 MANZONI ENRICO G6 TEAM ALBA OROBIA BIKE
8 ROSSATO FRANCESCO G6 A.S.D. BIKERS PETOSINO
9 CONSONNI ALESSANDRO G6 TEAM ALBA OROBIA BIKE