T

reviolo                  29/04/07                     “  5 CIVIDINI ANTONIO A.M.”

2a PROVA “OROBIE CUP JUNIOR”

                   

         
       
       
Cat. G1      
         
1 GHILARDI MICHELE G1 BIKERS PETOSINO
2 BIFFI JACOPO G1 CASSINA DE BRACCHI
3 BAGGI ISMAELE G1 BIKERS PETOSINO
4 VALENTI ALESSANDRO G1 N.T.
5 RUGGERI DIEGO G1 N.T.
6 MANZINALI RICCARDO G1 N.T.
7 GAMBIRASIO IVAN G1 BIKERS PETOSINO
8 MUSCO MATTEO G1 N.T.
9 VALSECCHI ANDREA G1 CARAVAGGIO MTB
10 ZUCCHETTI FEDERICO G1 N.T.
11 MAZZA FILIPPO G1 N.T.
12 DECIO MASSIMILIANO G1 N.T.
13 ALGERI MATTEO G1 N.T.
14 FONTANA EDOARDO G1 N.T.
15 PALAZZI RICCARDO G1 N.T.
16 RUBINO G.FRANCO G1 N.T.
         
1 ANGELONI ALICE G1F N.T.
         
         
Cat. G2      
         
1 ZANOTTI JURI G2 ALBA OROBIA BIKE
2 MAINI FEDERICO G2 POL. VILLESE
3 COLOMBELLI MICHELE G2 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
4 DILEO NICOLA G2 SCUOLA MTB F.GIMONDI ORAT.SOMBRENO
5 BELLONI KEVIN G2 S.C. CAPRIOLO
6 COMETTI MATTEO G2 SCUOLA MTB F.GIMONDI ORAT.SOMBRENO
7 PIAZZALUNGA MARCO G2 SCUOLA MTB S.PAOLO D'ARGON
8 ALGERI STEFANO G2 SCUOLA MTB F.GIMONDI ORAT.SOMBRENO
9 VILLA RICCARDO G2 TREALBE
10 QUARONI RICCARDO G2 BUSTO GAROLFO
11 SCANZI ANDREA G2 N.T.
12 CAPELLI PIETRO G2 BIKERS PETOSINO
13 BERNAREGGI NICOLA G2 N.T.
         
1 COLBRELLI CAROLA G2F MACOSTA-LEE COUGAN
2 MANZONI MARTA G2F PEIA EDILSTRADE
3 SONZOGNI LAURA G2F CICLI MAFFIOLETTI
4 MORONI ILARIA G2F CICLI MAFFIOLETTI
5 DAVI GIULIA G2F N.T.
         
         
Cat. G3      
         
1 CAMONI VITTORIO G3 POL. COM.LE GHISALBESE
2 ZINI STEFANO G3 POL. COM.LE GHISALBESE
3 PEDRONI GIANLUCA G3 POL. COM.LE GHISALBESE
4 GIULIANI THOMAS G3 BIKERS PETOSINO
5 JANNELLO ALBERTO G3 N.T.
6 BELOTTI MATTIA G3 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
7 ACERBONI FABIO G3 SCUOLA MTB S.PAOLO D'ARGON
8 MARTINELLI MARCO G3 PEDALE PALAZZOLESE
9 ROTA GIULIO G3 SCUOLA MTB F.GIMONDI ORAT.SOMBRENO
10 PESENTI PIERALBERTO G3 BREMBILLESE
11 MARCHETTI ANDREA G3 POL. COM.LE GHISALBESE SEZ.CICLISMO
12 MUTTI DAVIDE G3 TEAM BIKE TRESCORE
13 GARGANTINI DARIO G3 CASSINA DE BRACCHI
14 PECIS MATTEO G3 TEAM BIKE TRESCORE
15 PALMERI ANDREA G3 A.S.D. TEAM ALBA OROBIA BIKE
16 CAPOFERRI PAOLO G3 N.T.
17 DOSSI ANDREA G3 N.T.
         
1 BRUGNETTI ALESSIA G3F BIKERS PETOSINO
2 ROSSATO AGNESE G3F BIKERS PETOSINO
3 MANIERO ELISA G3F BICIMANIA LISSONE MOUNTAIN BIKE
4 PIAZZALUNGA GLORIA G3F SCUOLA MTB F.GIMONDI ORAT.SOMBRENO
5 BERETTA SARA G3F SCUOLA MTB S.PAOLO D'ARGON
6 CARMINATI GIADA G3F POL. COM. GHISALBESE
         
         
Cat. G4      
         
1 ROSSI GIORGIO G4 POL. VILLESE
2 ZANOLETTI NICOLA G4 POL. VILLESE
3 VISMARA DAVIDE G4 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
4 MANDELLI FEDERICO G4 PAVAN FREE BIKE
5 GASPARINI DAVIDE G4 SCUOLA MTB F.GIMONDI ORAT.SOMBRENO
6 MAZZA FEDERICO G4 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
7 BAGGI ISACCO G4 A.S.D. BIKERS PETOSINO
8 COLBRELLI FEDERICO G4 MACOSTA-LEE COUGAN
9 BRUSCHI MATTEO G4 A.S.D. BIKERS PETOSINO
10 MOSTOSI THOMAS G4 A.S.D. BIKERS PETOSINO
11 CASTELLI DIEGO G4 SCUOLA MTB F.GIMONDI ORAT.SOMBRENO
12 BIROLINI YURI G4 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
13 ANNONI PATRIK G4 SCUOLA MTB S.PAOLO D'ARGON
14 CORNARO NICOLAS G4 CICLI MAFFIOLETTI
15 MAURICI LUCA G4 CICLI MAFFIOLETTI
16 VERGANI ANDREA ROBERTO G4 N.T.
17 SONZOGNI GIORGIO G4 CICLI MAFFIOLETTI
18 MAVER DANIELE G4 SCUOLA MTB F.GIMONDI ORAT.SOMBRENO
19 BARRO LUCA G4 CICLI MAFFIOLETTI
20 CANIGLIA DAVIDE G4 A.S.D. BIKERS PETOSINO
21 NOTO ALBERTO G4 A.S.D. BIKERS PETOSINO
22 ESPOSITO MATTIA G4 N.T.
23 BORALI LORENZO G4 POL. COM. GHISALBESE
24 DINACE AMERILDO G4 POL. COM. GHISALBESE
25 SONZOGNI ANDREA G4 N.T.
26 DOSSI PAOLO G4 N.T.
27 BIANCHI RAMON G4 POL. COM. GHISALBESE
28 NABIL NAJAMY G4 N.T.
29 BOCCIA STEFANO G4 N.T.
30 GUARNIERI NICOLO' G4 N.T.
31 MANTEGARI ROBERTO G4 POL. COM. GHISALBESE
         
1 COMETTI ALESSIA G4F BIKERS PETOSINO
2 DILEO MICHELA G4F SCUOLA MTB F.GIMONDI ORAT.SOMBRENO
3 MUSA GIORGIA G4F POL. COM. GHISALBESE
4 MILESI SAMANTA G4F N.T.
5 PEREGO SARA G4F N.T.
         
         
Cat. G5      
         
1 CAPELLI DAVIDE G5 BIKERS PETOSINO
2 COLOMBO ARTURO G5 BIKERS PETOSINO
3 SONZOGNI DAVIDE G5 BIKERS PETOSINO
4 TASSETTI THOMAS G5 BIKERS PETOSINO
5 MAZZOLENI FRANCESCO G5 BIKERS PETOSINO
6 QUARONI LUCA G5 BUSTO GAROLFO
7 POLONI DAVIDE G5 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
8 BELLONI MICHELE G5 S.C. CAPRIOLO
9 MAGRI FRANCESCO G5 SCUOLA MTB S.PAOLO D'ARGON
10 COLOMBELLI PAOLO G5 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
11 PREVITALI JIMMY G5 G.S. ALMENNO S.B.
12 BARTOLI SIMONE G5 N.T.
13 PREVITALI FABIO G5 N.T.
14 BOLIS DAVIDE G5 BIKERS PETOSINO
         
1 TEOCCHI CHIARA G5F BIKERS PETOSINO
2 MUSA ALESSANDRA G5F POL. BOLGARE
3 CARELLI SARA G5F SCUOLA MTB F.GIMONDI ORAT.SOMBRENO
4 ROSSATO VALERIA G5F BIKERS PETOSINO
         
         
Cat. G6      
         
1 ZANOLETTI LUCA G6 G.S.CICLOTEAM NEMBRO
2 VALOTI STEFANO G6 G.S. CICLOTEAM NEMBRO
3 BAGGI MATTEO G6 A.S.D. BIKERS PETOSINO
4 GOTTI GABRIELE G6 BIKERS PETOSINO
5 PREVITALI YURI G6 G.S. ALMENNO S.B.
6 MANZINALI GABRIELE G6 SCUOLA MTB F.GIMONDI ORAT.SOMBRENO
7 TASSETTI MICHELE G6 BIKERS PETOSINO
8 PEZZOTTA DANIELE G6 SCUOLA MTB S.PAOLO D'ARGON
9 BOSIS RODOLFO G6 POL.COM.LE GHISALBESE SEZ.CICLISMO
10 TIRLONI MICHELE G6 POL. COM. GHISALBESE
11 ARMELLINI OMAR G6 BIKERS PETOSINO
12 COMETTI DANIELE G6 SCUOLA MTB F.GIMONDI ORAT.SOMBRENO
13 ZUCCHETTI DAVIDE G6 N.T.
14 VALSECCHI SIMONE G6 CARAVAGGIO MTB
15 ROTA MARCO G6 SCUOLA MTB S.PAOLO D'ARGON
16 CRIPPA ENEA G6 N.T.
17 GUALANDRIS LUCA G6 N.T.
18 CIVIDINI DAVIDE G6 N.T.
         
1 VEDOVATI GIULIA G6F G.S. CICLOTEAM NEMBRO
2 TASSETTI MIRIANA G6F BIKERS PETOSINO
3 IANNELLO LETIZIA G6F N.T.
4 PALAZZI SARA G6 N.T.